Aparton Ustka – zainspiruj się najnowszym obiektem na turystycznej mapie Polski.

przez daniel
Prześledźmy wspólnie design nowego obiektu turystycznego Aparton Ustka. Zlokalizowany w odległości 15 minut spacerem od morza, w cichej i spokojnej okolicy, wyróżnia się spośród innych obiektów luksusowym i stylizowanym projektem pokoi, baru, recepcji oraz restauracji.


Szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na zastosowaną w pokojach kolorystykę. Kolory drewna doskonale współgrają z klimatycznym oświetleniem, a śnieżnobiała pościel odznacza się na tle niebieskich foteli i pomarańczowych poduszek. W projekcie obiektu zadbano o każdy szczegół, tak żeby klient zaznał luksusu zarówno pod względem obsługi, jak i estetyki.

Restauracja prezentuje się znakomicie zarówno w dzień – kiedy to jest niezwykle jasno oświetlona, jak i wieczorami, kiedy wśród klimatycznych świec krąży delikatne cienie przytłumionych lamp. Z kuchni unosi się delikatny zapach posiłków, które są przygotowywane przez prawdziwego mistrza w swoim fachu.

Dla miłośników mocniejszych trunków przygotowany został hotelowy bar, obok którego znajduje się lobby z przytulnymi fotelami i kawowym stolikiem. Jest to idealne miejsce na poranną kawę czy herbatę, lub chwile wypoczynku przed pójściem na plażę.

Recepcja z dumą prezentuje logo Apartonu, a nowoczesna winda pozwala na wygodny transport przy zameldowaniu.

W trakcie tworzenia obiektu Aparton Ustka niezwykle ważne był najwyższy standard obiektu oraz działanie w symbiozie z naturą. Dach w całości został pokryty panelami fotowoltaicznymi, a wszystkie inne procesy takie jak pranie pościeli czy przygotowywanie posiłków spełniają najwyższe ekologiczne standardy. Troska o środowisko to w rzeczywistości dbanie o kolejne pokolenia, bo to, co jest nasza przyszłością, będzie stanowić ich rzeczywistość. Z tego powodu przygotowaliśmy osobną salę zabaw – dzieci mogą wesoło spędzać czas niezależnie od warunków atmosferycznych.

W tak sielankowej atmosferze brakuje jeszcze tylko błękitnego nieba oraz błękitnej… flagi! To właśnie tym prestiżowym certyfikatem, należącym się wyłącznie najczystszym miejscom kąpieliskowym na świecie, została odznaczona plaża wschodnia w Ustce. Jest to niezwykle rygorystyczne zestawienie, które szczególną uwagę poświęca nie tylko czystości, ale też infrastrukturze oraz kadrze ratowniczej. Z Apartonu dotrzecie do niej w mniej niż 15 minut… tak powinien być zlokalizowany obiekt na światowym poziomie!

https://www.aparton.pl/

Related Posts

Zostaw komentarz