AvantGarde – praktyczny i estetyczny garaż do ogrodu

przez daniel
domek-narzedziowy

Nowoczesny garaż firmy Biohort to idealne połączenie funkcjonalności domku narzędziowego i schowku na rowery z efektowną ozdobą ogrodu. Dzięki praktycznemu systemowi półek i uchwytów zmieścisz w nim wszystkie narzędzia, a cylindryczny zamek z 3-stopniowym mechanizmem ochroni je przed kradzieżą. Zobacz, co jeszcze warto wiedzieć o AvantGarde – garażu dla wymagających.

Jeden garaż ogrodowy w kilku odsłonach

Jeśli zależy Ci na estetycznym wyglądzie Twojego ogrodu, to z pewnością ucieszy Cię możliwość wyboru 1 z 3 kolorów schowka AvantGarde. Ten luksusowy garaż narzędziowy jest teraz dostępny w odcieniach: srebrnym metalicznym, ciemnoszarym metalicznym i kwarcowoszarym metalicznym. Dzięki temu możesz dopasować wygląd AvantGarde do koloru dachówki domu lub małej architektury ogrodowej, uzyskując spójny charakter wystroju Twojego zieleńca. Możliwości wyboru jest jednak więcej – solidnie wykonane garaże ogrodowe są dostępne w różnych rozmiarach oraz w wersji jednodrzwiowej lub dwudrzwiowej. Tak duże zróżnicowanie opcji sprawia, że z łatwością wybierzesz model w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.

Garaż-ogrodowy.jpg

Uniwersalny garaż narzędziowy? Nie tylko!

W domku narzędziowym AvantGarde pomieścisz nie tylko wszystkie narzędzia, ale także kosiarki, hulajnogi oraz rowery dla całej rodziny. Możesz w nim schować nawet wartościowe sprzęty, ponieważ AvantGarde jest wyposażony w cylindryczny zamek z 3-stopniowym mechanizmem, który zapobiega kradzieży. Ten uniwersalny garaż do ogrodu został wykonany z solidnych materiałów, które skutecznie chronią zawartość schowka przed szkodliwymi warunkami pogodowymi. Luksusowe domki narzędziowe austriackiej firmy Biohort nie wymagają konserwacji i są objęte aż 20-letnią gwarancją.

Garaż-ogrodowy-na-rowery.jpg

Komfortowy garaż ogrodowy na rowery

Przechowywanie rowerów jeszcze nigdy nie było tak bezproblemowe jak teraz! Producent garaży ogrodowych AvantGarde oferuje mnóstwo niezwykle funkcjonalnych, dodatkowych opcji urządzenia schowka, które zyskują uznanie wielbicieli dwóch kółek. Dzięki nim nigdy więcej nie będziesz musiał wystawiać z garażu kosiarki czy narzędzi, które utrudniają Ci wyprowadzenie roweru na zewnątrz. W utrzymaniu porządku pomogą Ci m.in. wygodny uchwyt na rowery oraz praktyczne zestawy półek i uchwytów na narzędzia.

Garaż-narzędziowy.jpg

Gdy zapragniesz wyjechać na wycieczkę, będziesz mógł sprawnie zdjąć rower z uchwytu, a następnie wyprowadzić go z garażu po rampie wjazdowej. Nie będziesz już musiał pamiętać o tym, by wcześniej zastawić czymś drzwi, aby uniknąć ich trzaśnięcia, które mogłoby uszkodzić pojazd. Wybierając garaż ogrodowy AvantGarde zyskujesz bowiem drzwi wyposażone w amortyzator gazowy, który spowalnia ich zamykanie. Można wymienić jeszcze wiele innych zalet tego nowoczesnego schowk na rowery w ogrodzie. Dla miłośników wycieczek najważniejsza jest jednak ta, że jako posiadacze garażu AvantGarde mogą skupić się na tym, co lubią najbardziej – jeżdżeniu na rowerze.

Schowek-na-rowery-w-ogrodzie.jpg

Ty także możesz cieszyć się w swoim ogrodzie komfortowymi funkcjonalnościami i estetyką domku narzędziowego AvantGarde! Skontaktuj się z nami, aby dopasować wariant garażu, który najlepiej odpowie Twoim potrzebom. Zadzwoń: +48 531 782 978 lub napisz e-mail: biuro@garaze-ogrodowe.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Garaże Ogrodowe

www.garaze-ogrodowe.pl

Related Posts

Zostaw komentarz