Baterie łazienkowe – na jakie się zdecydować?

przez daniel
Baterie łazienkowe - na jakie się zdecydować?

Kto urządzał łazienkę ten wie, jak ważne są najmniejsze detale, które zawsze decydują o jej ostatecznym wyglądzie. Jednymi z nich są baterie łazienkowe.

Funkcjonalne i nowoczesne baterie łazienkowe
Od baterii łazienkowych wymagamy przede wszystkim, że będą trwałe, solidne, wygodne, a także, że idealnie będą dopełniać naszą łazienkę. Dlatego oprócz popularnych natynkowych baterii umywalkowych możemy również wybrać takie podtynkowe, a w przypadku wanny niezwykle eleganckie baterie wannowe podłogowe o różnorodnych kształtach oraz rozmiarach. Te drugie są świetnym rozwiązaniem, np. dla modnej miedzianej wanny wolnostojącej na ozdobnych nóżkach, którą często spotkamy we wnętrzach urządzonych w stylu retro. Nowoczesne, industrialne i minimalistyczne wnętrza to baterie o prostej budowie, ale wyróżniające się przede wszystkim wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem.

Jaki kolor baterii wybrać do łazienki?
Wraz z nowoczesnym trendami pojawiły się również innowacyjne baterie łazienkowe w innych kolorach niż tylko srebrne. Dzięki temu jeszcze łatwiej dopasować je do wnętrz urządzonych w różnych stylach, a także stworzyć niepowtarzalny design we własnej łazience. Stąd nowoczesne baterie łazienkowe dostępne są w ciekawej i oryginalnej kolorystyce. Klasyczne i ponadczasowe srebro można z powodzeniem zastąpić baterią łazienkową w kolorze czarnym zarówno błyszczącym, jak i matowym oraz całkiem niespotykanym białym. Na uwagę zasługują również te w kolorze złota błyszczące i matowe lub w kolorze miedzi, które idealnie pasują do ekskluzywnych miedzianych wanien.

Kształt i kurki – wcale nie taka prosta sprawa
Niezwykle istotny jest również sam kształt naszego kranu zarówno tego przy umywalce, jak i przy wannie. Mogą one zdecydowanie różnić się kształtem oraz wielkością. Wybór pod tym względem oczywiście powinien być podyktowany naszymi osobistymi preferencjami, warto jednak zawsze wziąć pod uwagę także wygodę oraz sposób otwierania wody. Mogą to być niezwykle modne ostatnio tradycyjne i nieco w stylu retro kurki lub systemy, które nie wymagają odkręcania i zakręcania. Kształty mogą być proste i geometryczne lub bardziej finezyjne, delikatne i opływowe jak seria ROGO. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną renomowanego producenta http://www.bluewater.pl/ który oferuje wysokiej jakości produkty o modnych kształtach i doskonałej funkcjonalności! Niezwykle istotna jest także możliwość skomponowania ich z pozostałymi łazienkowymi akcesoriami jak wieszaki na ręczniki czy papier.

Related Posts

Zostaw komentarz