Garderoba – niezbędny mebel w każdym przedpokoju

przez daniel
garderoba

Przedpokój jest miejscem, które w telegraficznym skrócie prezentuje styl, w jakim utrzymana jest aranżacja Twojego mieszkania lub domu. Niewielki przedpokój stanowi wyzwanie do zmieszczenia wszystkich, niezbędnych w strefie wejścia akcesoriów, natomiast przestronny pozwala stworzyć pojemną przestrzeń do przechowywania. Garderoba jest meblem, który sprawdzi się zarówno w niewielkim, jak i obszernym przedpokoju. Sprawdź, jaki mebel wybrać, aby idealnie pasował do Twojego przedpokoju.

Garderoba do małego przedpokoju

W niewielkim przedpokoju liczy się każdy centymetr powierzchni, dlatego, jak podpowiadają specjaliści ze sklepu EDINOS, wybierając garderobę zwróć uwagę nie tylko na szerokość mebla, ale jego głębokość. Stylowa garderoba w wersji minimum to nowoczesny wieszak na ubrania oraz szafka na buty w postaci skrzyni z tapicerowanym, stylowym siedziskiem. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na kufer, który posiada głębokość powyżej 30 cm, wybierz garderobę, stanowiącą połączenie wieszaka na ubranie, płytkiej szafki na buty oraz lustra. Mebel w wersji, zajmującej minimum przestrzeni spełni funkcję użyteczności każdego dnia. Garderoba do niewielkiego przedpokoju może mieć głębokość zaledwie 20 cm. W małym pomieszczeniu najbardziej sprawdzają się jasne odcienie, dlatego warto wybrać garderobę w kolorze białym, łącząc ją z białym kolorem ścian oraz jasną podłogą. Jeżeli element drewna, to w jasnym odcieniu, najlepiej sprawdzi się jesion.

Garderoba do dużego przedpokoju

Przestronny przedpokój to ogromne udogodnienie, z którego korzystamy na co dzień. W dużym przedpokoju możemy pozwolić sobie zarówno na garderobę, złożoną z wieszaka ściennego, szafki na buty, a także szafy typu słupek, w której pomieszczą się okrycia wierzchnie. Miej pod ręką wszystko, co niezbędne do wyjścia. Garderoby w przestronnym przedpokoju pomieszczą szaliki, czapki, rękawiczki, a także kaski rowerowe oraz torebki. Możesz pozwolić sobie na dowolność kolorystyczną zwłaszcza, jeżeli w Twoim przedpokoju znajduje się okno. Zaszalej z nasyconymi odcieniami szmaragdu, bordo, fioletu. Urządzając przedpokój w jasnych odcieniach, wybierz beże, kremy oraz błękit. Ciekawą propozycję mebli do przedpokoju znajdziesz na tej stronie https://www.edinos.pl/meble-do-przedpokoju . Jeśli Twój przedpokój jest na tyle duży, że pomieści pojemną szafę przesuwną, nie rezygnuj z garderoby, która jest niezbędna na co dzień. Miej niezbędne przedmioty na wyciągnięcie ręki. Gustowny wieszak wraz z lustrem sprawdzi się naprzeciw szafy ubraniowej. Garderoba w dużym przedpokoju może łączyć się płynnie z szafą dzięki modnym panelom tapicerowanym, stanowiącym siedzisko, dekorację ściany za nim oraz boczne obicie szafy. 

Related Posts

Zostaw komentarz