Ile kosztują meble kuchenne?

przez daniel
Modne i stylowe meble są najlepszą wizytówką każdego mieszkania, dlatego też tym bardziej warto poświęcić nieco czasu, aby wybrać odpowiednie modele. Najtrudniejszym zadaniem jest wybranie mebli kuchennych, które muszą spełniać nie tylko zadania dekoracyjne, ale również użytkowe. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo ile kosztują meble kuchenne i gdzie można je kupić w przystępnej cenie.

Od czego zależy cena mebli kuchennych?

Na końcową cenę mebli kuchennych największy wpływ ma oczywiście ich wymiar oraz rodzaj wykorzystanego materiału. Ogromną rolę odgrywa także stopień skomplikowania projektu, a dokładniej mówiąc zastosowane rozwiązania technologiczne. Warto wspomnieć również o tym, że ceny mebli kuchennych uzależnione są także od regionu Polski. Najdroższym rozwiązaniem są oczywiście meble kuchenne na wymiar. Problemy z wysokimi cenami pojawiają się zwłaszcza wtedy, gdy kuchnia ma bardzo nietypowe wymiary i trudno dopasować klasyczne zestawy mebli.

Ile kosztuje metr bieżący mebli kuchennych?

W dzisiejszych czasach zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się ponadczasowe meble drewniane, których ceny rozpoczynają się od 1200 do 3000 zł/m2. Nieco tańszym rozwiązaniem są meble kuchenne z płyty laminowanej, które kosztują od 600 do 2000 zł/m2. W renomowanych sklepach meblarskich coraz częściej można spotkać piękne meble fornirowane (ok. 1000-3000 zł/m2). Osoby, które nie mogą pochwalić się większymi środkami pieniężnymi, mogą postawić na meble kuchenne z płyty MDF, których ceny rozpoczynają się od 700 do 2500 zł/m2.

Gdzie można tanio kupić eleganckie meble?

Nowoczesne meble kuchenne niestety nie należą do najtańszych wydatków, dlatego też tym bardziej warto skorzystać z pomocy specjalnych serwisów, które oferują kody rabatowe. Serwis Rabatio.com współpracuje z największymi markami nie tylko z Polski, ale również z zagranicy, dzięki czemu można liczyć na atrakcyjne zniżki. Warto wspomnieć również o tym, że wiele firm meblarskich oferuje swoim klientom darmowy montaż zamówionych mebli kuchennych, profesjonalne projekty, czy też usunięcie i utylizację starych mebli. W pierwszej kolejności warto postawić na meble od renomowanych producentów, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale i na które udzielana jest wieloletnia gwarancja.

Coraz częściej i chętniej kupujemy meble w sklepach internetowych. Kupując online można dodatkowo zyskać atrakcyjną zniżkę, której nie ma podczas zakupów w sklepie stacjonarnym.

Related Posts

Zostaw komentarz