Jak przyspieszyć prace podłogowe?

przez daniel

Tam, gdzie czas ma znaczenie warto stosować materiały budowlane, których wyróżnikiem jest nie tylko wysoka jakość i trwałość, ale również bardzo krótki czas aplikacji. To cechy, które wyróżniają wylewkę weberfloor 4025.

Remont podłogi wymaga profesjonalizmu i zasobów praktycznej wiedzy. Doświadczony wykonawca wie, że kładąc na posadzce nową wykładzinę dywanową, wykładzinę PVC, płytki, czy też panele podłogowe może spotkać go problem polegający na nierównym podłożu. Co to oznacza z punktu widzenia prowadzonych prac remontowych? Na ogół będzie wiązać się to ze sporym wydłużeniem prac wykonawczych. Jednak doskonałym wsparciem w takiej sytuacji okazuje się ultraszybka wylewka samopoziomująca.

Przy niezbyt równym podłożu należy na posadzce zastosować błyskawiczną masę samopoziomującą o nazwie weberfloor 4025. Wylewka zalecana jest przede wszystkim w sytuacji, gdy czas przeznaczony na wykonanie prac podłogowych jest bardzo krótki. To za sprawą zastosowania technologii Self Drying Technology, która ułatwia wiązanie i wysychanie masy na podłożu. Dzięki temu układanie płytek lub wykładziny PVC można rozpocząć już po około trzech godzinach od wylewki. Produkt charakteryzuje świetna rozlewność oraz właściwości samopoziomujące. Masa weberfloor 4025 o bardzo wysokiej wytrzymałości, 1-10 mm nadaje się do szpachlowania, wyrównywania oraz do wygładzania. Powstałe podłoże jest odporne na ruch mebli na kółkach.

Jakie jest zastosowanie wylewki weberfloor 4025?

  • Okazuje się doskonałym produktem, gdy kluczowy jest szybki czas wykonania prac podłogowych.
  • Przeznaczona do stosowania wewnątrz budynków – domach, mieszkaniach, biurach, szkołach, sklepach, szpitalach i innych obiektach użyteczności publicznej na podłożach betonowych, jastrychach cementowych, płytkach ceramicznych oraz podkładach anhydrytowych. Wylewki nie zaleca się eksploatować bez wymienionych powyżej nawierzchni.
  • Przeznaczona do wygładzania jastrychów z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym.
  • Przeznaczona do szpachlowania, wyrównywania, jak też wygładzania podłoży przeznaczonych pod cienkie wykładziny PVC, dywanowe, płytki, parkiet oraz panele.

Masa samopoziomująca weberfloor 4025 to kolejny produkt dedykowany posadzkom, który wchodzi w skład oferty systemów podłogowych Saint-Gobain Weber Polska. Marka Weber dostarcza na rynek trwałe, wysokiej jakości podkłady podłogowe, jastrychy, podłogi i posadzki.

Related Posts

Zostaw komentarz