Lustro z efektem głębi

przez daniel
Lustro łazienkowe 3D

Lustro łazienkowe 3D to idealna propozycja do nowoczesnych łazienek. Futurystyczny wygląd i zapierający dech w piersiach efekt nadadzą wnętrzu niepowtarzalnej prezencji.

Lustro łazienkowe 3D to idealna propozycja do nowoczesnych łazienek. Futurystyczny wygląd i zapierający dech w piersiach efekt nadadzą wnętrzu niepowtarzalnej prezencji.

Poszukując designerskich rozwiązań na etapie projektowania i aranżacji łazienki, uwagę przykuwają lustra, a wśród nich lustro łazienkowe 3D. Zachwycające zarówno wyłączone, jak i włączone. Niewielka forma zawieszona standardowo nad umywalką, a może duża powierzchnia zdobiąca ścianę i tworząca klimat niestandardową dekoracją. Czym właściwie jest ten wynalazek i jakie efekty ze sobą niesie? Przyjrzyjmy się bliżej lustrom, w które można zajrzeć głębiej.

Niesamowity efekt i optyczna iluzja

Zamontowanie lustra 3D niesie ze sobą ryzyko długiego czasu spędzanego w łazience. Fascynacja, jaką budzi i niesamowity efekt, przyciągają uwagę każdego, kto na nie spojrzy. Przyciemnione szkło i nowoczesne wzornictwo wyglądają bardzo elegancko i tajemniczo. Zwierciadło dostojnie prezentuje się w modernistycznej łazience. Prawdziwe olśnienie pojawia się jednak w momencie włączenia oświetlenia. Trójwymiarowa tafla szkła, podświetlona energooszczędnymi diodami LED, feeria barw i zastosowana technologia 3D, wywołują efekt nieskończonej przestrzeni. Zestawienie narożne dwóch luster może wręcz mylić zmysły, kreując niesamowite wrażenia. Aż chce się zajrzeć głębiej i niczym Alicja w Krainie Czarów wejść do środka. Lustro łazienkowe 3D optycznie zwiększa łazienki, a wręcz kreuje tajemniczą przestrzeń, wychodzącą poza ściany pomieszczenia.

Lustro 3D na wymiar

Lustro łazienkowe 3D jest świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania i szukających sposobu na efektowne zaaranżowanie niewielkiej łazienki. Optycznie powiększa wnętrze (kilkukrotnie bardziej niż zwykłe lustro). Przewagą lustra 3D na wymiar jest idealne dopasowanie do zastanej przestrzeni i maksymalne wykorzystanie jej walorów architektonicznych. Nieziemski efekt odciąga uwagę od małego metrażu i skupia ją w całości na designerskim lustrze.

Kolory nadające łazience klimatu

W zależności od nastroju, pory dnia czy funkcji, jaką ma w danym czasie spełniać, lustro łazienkowe 3D posiada regulację jasności, ostrości i barwy światła. Użytkownik ma do wyboru kilka zaprogramowanych kolorów, które płynnie przechodzą z jednego w drugi. Funkcja ściemniania jest niezwykle funkcjonalna. Lubiana jest szczególnie w trakcie nocnych wizyt w łazience, kiedy to zbyt jasne światło nieprzyjemnie oślepia lub jako zjawiskowy element dekoracyjny. Czujnik ruchu na podczerwień pozwala na wygodne bezdotykowe włączenie lustra za pomocą gestu dłoni. To nowa era wśród łazienkowych zwierciadeł.

Related Posts

Zostaw komentarz