Nasz dom jest odzwierciedleniem naszych marzeń – a ty jesteś czarodziejem

przez daniel
Tak często potrzebujemy miejsca do odpoczynku po pracy, że wychodzimy poza cztery ściany naszego domu. Odkrywamy przestrzeń, która do tej pory była niewykorzystana i straszyła szarością i nudą. Wystarczy ruszyć wyobraźnią i zbudować dla nas przyjemny kącik wypoczynkowy. Nasz aranżacja nie ma granic.

I co zrobić z odkrytą przestrzenią?

Można wyczarować przytulny taras. Zaraz po tym pojawiają się schody. Czy podołamy i co położymy pod stopy, aby było przyjemnie stąpać o każdej porze roku. Zanim się zdecydujemy, powinniśmy poradzić się mailowo konsultantów firmy Flexizone. Stare tarasy przeważnie są z kamienia, lub betonu. Często popękane przeszłością i pokryte patyną lub mchem. Ale to jest dobry kierunek, bo mamy już gotowe podłoże do położenia nawierzchni. Wystarczy tylko niewielka kosmetyka i drenaż, a  podłoga na taras wypełni dawną szarość. Jaki kolor i jaka struktura? Pytamy. Na pewno PŁYTY SBR lub DECKZONE NONFLAMMABLE (te drugie posiadają właściwości samogasnące o najwyższej klasie niepalności) zaspokoją twoją ciekawość. Struktura to rodzaj syntetycznego kauczuku o takiej elastyczności, że często mylimy go z naturalnym. Znakomicie wytrzymują karuzelę temperatur i czynników atmosferycznych. Nie straszny im deszcz czy mróz. Nie straszne gorące słońce. Są bardzo odporne na ścieranie i bez żadnych trudności można je utrzymywać w należytej czystości. Wystarczy płyn i gąbka, by usunąć plamy z kawy czy wina.

Jeśli nie mamy tarasu, to co na balkon?

Malutki i zagracony, duży lecz wąski, ukośny i nieustawny. Posadzka szara i nierówna. Przecież nie powiększymy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić z takiego balkonu kawałek kameralnej eremi, gdzie sufitem będzie niebo, a podłogą kolorowa płyta. Odpowiednio dobrane powiększą wizualnie metraż, a dodatki dopełnią całości. Guma na balkon – z czym nam się kojarzy? Z elastycznością i

Z ciekawą kolorową kompozycją wnikającą w nasze nudne betonowe blokowiska. Specjalna seria płyt gumowych DECKzone jest najlepszym rozwiązaniem. Charakteryzują się walorami mrozoodpornymi, wodoprzepuszczalnymi oraz antypoślizgowymi. Wersja DECKZONE NONFLAMMABLE dodatkowo posiada właściwości trudnopalne. Nawet jeśli niedopałek papierosa nieudolnie spadnie na matę, to jak szybko spadł, tak szybko zgaśnie. Dzięki właściwości samogaśnięcia.

Czy zadowolenie z koloru wyboru nawierzchni idzie w parze z jakością?

Zbędne pytanie. Bogata kolorystyka niesie ze sobą doskonałą jakość. Codziennie w laboratoriach firmy prowadzi się kontrolę jakości TÜV. Nawierzchnie flexizone produkowane są z należytą dokładnością i dodatkowo są sprawdzane pod kątem amortyzacji i współczynnika Gmax (dodatkowymi funkcjami postprodukcji i komponowania)

Dzięki temu wyroby otrzymują certyfikat ze współczynnikiem HIC zgodnym z najnowszymi normami PN-EN 1177:2019.

To wysoki komfort, wibroizolacja i wibroakustyka, trudnopalne i samogasnące, izolacja termiczna, antypoślizgowe i wysoka właściwość mrozoodporna i wodoprzepuszczalna. Poza tym ogromna radość z dokonania cudów.

Kiedy wszystko dopniemy na ostatni guzik, możemy sobie poleżeć na miękkiej nawierzchni, spoglądając w gwiazdy.

Related Posts

Zostaw komentarz