Nowy materac w Twojej sypialni – co wybrać?

przez daniel
Wybór materaca do spania nie powinien ograniczać się jedynie do wskazania jego wymiarów i ewentualnie poziomu twardości. Przy dostępnych współczesnych technologiach materac może być w sposób wyjątkowo indywidualny dopasowany do potrzeb, dzięki czemu Twój sen stanie się w pełni komfortowy. Na jaki materac się zdecydować, aby materac spełniał wszystkie wymagania i zapewniał niezakłócony niczym relaks i sen?

Nowoczesne materace to najczęściej wiele funkcjonalnych warstw skomponowanych pod kątem maksymalnej użyteczności i ergonomii snu. Doskonałym przykładem będą materace marki Tempur, wśród których możesz znaleźć model spełniający wszystkie Twoje wymagania. Sprawdź kolekcję Tempur® Original, z wyborem materaców wykorzystujących technologię rodem z NASA: https://salonsnu.pl/15-kolekcja-original

Marka materacy Tempur gwarantuje w swoich produktach doskonałe podparcie dla kręgosłupa i całego ciała, dostosowane do anatomii ciała. Co więcej, pomaga w redukcji nacisku, dzięki czemu leżąc na materacu, możesz poczuć się niemal jak w stanie nieważkości. To idealne rozwiązanie również dla dwojga. Zastosowane warstwy redukują przenoszenie ruchu, przez co śpiąc obok najbliższej osoby, nie czujesz jej ruchów we śnie, gwarantując sobie spokojny wypoczynek.

Materace w każdej z linii produktów Tempur występują w kilku wersjach, dzięki czemu lepiej możesz dopasować go do swoich preferencji. To między innymi linia Supreme, Elite oraz Luxe CoolTouch, które dzięki dodatkowym rozwiązaniom zapewniają jeszcze wyższy komfort. Jeżeli jednak lubisz w trakcie snu otulać się miękkością, możesz również wypróbować materace Tempur Cloud: https://salonsnu.pl/17-kolekcja-cloud

W materacach Tempur Cloud połączono wyjątkową miękkość i stabilne podparcie, aby zagwarantować optymalny relaks w trakcie wypoczynku. W zależności od wersji Supreme, Elite czy Luxe CoolTouch materace różnią się grubością, jednak łączy je zastosowanie doskonale miękkiej warstwy SoftTouch, dającej uczucie doskonałej miękkości, dopasowania i otulenia. Każdy z materaców wyposażony jest w dopasowany zdejmowany pokrowiec, dzięki czemu utrzymanie go w czystości jest o wiele prostsze.

Który z materaców wybrać, jak zdecydować się na najlepszy model? Uwzględnij swoje potrzeby, czy lubisz otaczać się miękkością, czy lepiej czujesz się na nieco twardszym podłożu. Wolisz naturalne ciepło, a może lepiej delikatny chłód podnoszący komfort? Czy to już czas na nowy materac? Jeżeli nie masz pewności, czy jest już dobry moment na wymianę materaca, przeczytaj artykuł: https://salonsnu.pl/blog/2_kiedy-wymienic-materac

Nowy, odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb materac będzie zawsze zapewniał wyższy komfort snu niż model używany już przez kilka lat, tym bardziej, jeżeli wcześniej spałeś na rozkładanej kanapie czy innym tapicerowanym łóżku. Nawet najwyższej klasy materace mają swój okres trwałości, dlatego warto co jakiś czas sprawdzać, czy to już czas na nowy materac do Twojej sypialni.

Jeżeli interesuje cię jak produkowane są produkty marki Tempur oraz jaką poduszkę dobrać do materaca zobacz film na naszym kanale w YouTube:

 

Related Posts

Zostaw komentarz