Porady ułatwiające organizację w szafie

przez daniel

Porady jak sprawić by nasze szafy były funkcjonalne i uporządkowane, wszystko będzie można łatwo znaleźć, każda rzecz będzie miała swoje miejsce.

W szafie swojego dziecka możesz oznaczyć szuflady, dzięki czemu będzie wiadomo gdzie są jakie ubrania, lub uszykuj na każdy dzień tygodnia ubrania i poukładaj na odpowiednich półkach.

Użyj wieszaka do przechowywanie w swojej szafie, dzięki temu zyskasz więcej miejsca a twoje rzeczy będą posegregowane. Buty powieś za pomocą wieszaków do spodnie, nie będą leżały na dnie szafy i nie będą robiły się brzydkie zagięcia.

Komplety pościeli umieść w poduszce, dzięki temu wszystko będzie ładnie poukładane i dopasowane i nie będziesz tracić czasu na szukanie kompletów.

Z rur PCV możesz zrobić półki na różne rzeczy np. na buty czy dodatkowe ręczniki itp. rzeczy w łazience, również możesz z nich zrobić organizer do szuflady na chustki,skarpetki czy bieliznę.

Gadżet do składania koszulek. Worki próżniowe zajmują o wiele mniej miejsca i można w nich przechowywać ubrania. Półka na koszule, możesz je zgrabnie poskładać i położyć na „półkę”, dzięki niej wszystko będzie na swoim miejscu i nie będzie się przesuwało, jeśli nie masz szafy możesz je również powiesić na ścianie.

Related Posts

1 komentarzy

kamil 17 lipca 2020 - 08:43

Ciekawy wpis

Odpowiedz

Zostaw komentarz