Porcelana, która jest czymś więcej niż tylko naczyniem!

przez daniel
Choć klasycznej porcelanie przypisuje się przede wszystkim funkcję praktycznego naczynia to w naszych domach pełni ona jeszcze jedną, bardzo ważną rolę. Dla wielu właścicieli eleganckich wnętrz jest tak samo istotnym elementem dekoracji, jak meble, czy rośliny, a finalnie tworzy też we wnętrzu nastrój, który jest nie tylko niepowtarzalny, ale przede wszystkim bardzo romantyczny. Dlaczego warto sięgać po taką porcelanę, która nie będzie wyłącznie kolejnym naczyniem?

Nie trzeba być wielkim fanem projektowania wnętrz lub architektem, by podczas jakichkolwiek zakupów do domu stwierdzić, że na rynku produktów wnętrzarskich możemy znaleźć coraz więcej perełek, które wręcz uwodzą wzrok wybrednych kolekcjonerów piękna. I trudno się temu dziwić bowiem moda na designerskie wnętrza trwa, a jej siła wzmaga się wraz z pojawieniem się kolejnych udanych kolekcji.

I można mieć co do tego różny stosunek, bądź odmienne upodobania modowe, ale piękno porcelany przykuwa wzrok każdego, a obok zmyślnie zaprojektowanej porcelany po prostu trudno przejść obojętnie.

Na jaki zestaw do kawy lub herbaty postawić, by sprawdzał się nie tylko pod względem praktycznym, ale także designerskim?

Przede wszystkim na taki, który będzie charakteryzowała wysoka jakość i kunszt wykonania. Taką porcelanę przygotowują i projektują specjaliści z Ćmielów Design Studio prowadzonego przy Polskich Fabrykach Porcelany „Ćmielów” i “Chodzież” S.A.

Przez kolekcje Ćmielów Design Studio należy rozumieć nie tylko wszechstronne zastosowanie, ale przede wszystkim piękno. Wystarczy przyjrzeć się najnowszym modelom porcelany, by od razu zwrócić uwagę na to, że porcelana o nowoczesnym wyglądzie prezentuje się zupełnie inaczej, niż ta, którą widzimy na przypadkowych witrynach sklepowych. Tutaj nie ma miejsca na przypadek, bo wszystko jest przemyślane.

Produkty widoczne są na stronie: https://porcelana.pl/cmielow-design-studio/brand/

Geometria przełamana nowoczesną linią, a także niewiarygodnie zmyślna elegancja – taka jest porcelana od Ćmielów Design Studio

I trudno się z tym nie zgodzić, bo o tym, jak subtelnie połączono modną szarą i czarną kolorystykę, z dość nietypową, ostrą linią pokazano na przykładzie najnowszych kolekcji. Zestaw Pogięta, czy Cosmopolitan Geometryczny to jedne z tych kolekcji porcelany, które po prostu urzekają i zachwycają w jednym. W towarzystwie takiej porcelany kawa i herbata będą smakować na pewno lepiej!

Related Posts

Zostaw komentarz