Przeprowadzka na terenie Warszawy – czym jest self storage?

przez daniel
Przeprowadzka na terenie Warszawy

Podczas przeprowadzki może się pojawić wiele niespodziewanych problemów – brak nowego lokum, przedłużający się remont przyszłego mieszkania czy właściciel, który chce, abyśmy w trybie natychmiastowym zwolnili aktualne miejsce zamieszkania. Co zrobić w takiej sytuacji i dlaczego self storage to pojęcie, które powinniśmy poznać niezależnie od tego, czy w najbliższym czasie planujemy przeprowadzkę?

Przeprowadzka na terenie Warszawy 

Jako największe miasto w naszym kraju, Warszawa jest chyba najtrudniejszym obszarem pod względem przeprowadzki. Zakorkowane ulice to niestety niejeden problem – zazwyczaj lokalizacje są od siebie znacznie oddalone. Wiele osób wynajmuje mieszkania, dlatego częste przeprowadzki są dla nich rutyną. Ale co zrobić, jeżeli musimy oczyścić lokal z naszych rzeczy, ale niekoniecznie nowe mieszkanie lub dom jest już gotowy? W takim sytuacjach możemy zapewne przenocować u rodziny bądź przyjaciół, ale co zrobić z rzeczami? Właśnie w takim momencie warto dowiedzieć się, czym jest self storage! 

Na czym polega usługa self storage? 

Najem powierzchni w wyznaczonych, samoobsługowych magazynach to właśnie self storage. Taka usługa umożliwia przechowywanie dóbr i materiałów, na które nie mamy miejsca w domu lub we własnych magazynach. Z self storage korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa, które potrzebują dodatkowego miejsca do przechowywania. Wynajmować możemy na określony czas, dzięki czemu płacimy tylko za wyznaczony okres. 

Firma Less Mess Storage oferuje na sprzedaż kartony, które mogą być przydatne podczas przeprowadzki. Jeżeli tego chcemy – zostaną dostarczone pod nasze drzwi, dzięki czemu pakowanie i przenoszenie rzeczy stanie się znacznie mniej kłopotliwe. Możemy także wybrać rozmiar komórki, w której będziemy przechowywać nasz dobytek – to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie narażamy się na dodatkowe koszta i nie płacimy za powierzchnię, której nie używamy. Pomieszczenia w wersji MINI zaczynają się od 0,5 m², a wizualizacje gotowe na stronie pomogą nam zadecydować, czy będzie to odpowiedni wybór.

Self Storage – Warszawa i okolice

Wynajmowanie powierzchni do przechowywania zyskuje na popularności, dlatego w Warszawie znajduje się więcej niż jeden magazyn, w którym możemy wynająć pomieszczenie. Najłatwiej jest wybrać takie miejsce, które znajduje się na trasie naszej przeprowadzki, a może w tym pomóc dostępna na stronie Less Mess Storage mapka: https://www.lessmess.storage/self-storage-warszawa/. Magazyny rozmieszczone są w różnych dzielnicach, dzięki czemu klient może wybrać ten najbardziej odpowiedni. Dostępne są następujące lokalizacje: 

  • ul. Batalionów Chłopskich 114 B (S8),
  • ul. Kosmatki 2 (Trasa Siekierkowska),
  • ul. Ostródzka 50 A (Trasa Toruńska),
  • Al. Krakowska 271 (Lotnisko Chopina).

Magazyny samoobsługowe – bezpieczeństwo 

Na terenie posesji znajduje się całodobowy monitoring, a klient posługuje się swoim indywidualnym kodem dostępu, który jest przypisany do konkretnego pomieszczenia. Daje to gwarancję, że do środka nie wejdzie nikt nieupoważniony. Ponadto pomieszczenie jest dodatkowo zabezpieczone własną kłódką wynajmującego powierzchnię. 

Do magazynu mamy dostęp przez całą dobę, dlatego możemy przywieźć lub odebrać rzeczy niezależnie od pory dnia. To bardzo wygodne rozwiązanie, które zapewnia komfort każdemu użytkownikowi. W ten sposób, jeżeli zapomnimy o jakimś istotnym przedmiocie, możemy w każdej chwili po niego przyjechać.

Related Posts

Zostaw komentarz