Szybkoschnący ręczniczek kąpielowy – uniwersalne akcesorium dla osób aktywnych fizycznie

przez daniel
Szybkoschnący ręczniczek kąpielowy

Niezależnie od tego, czy wybierasz się nad morze, na basen, siłownię czy kemping, dobrze jeśli zabierzesz ze sobą ręczniczek. Najlepiej taki, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca, nie jest ciężki, a co istotne – szybko wysycha. Producenci akcesoriów sportowych wzięli te wytyczne pod uwagę i stworzyli specjalny ręczniczek szybkoschnący dla osób prowadzących szybki i aktywny tryb życia.

Szybkoschnący ręczniczek kąpielowy – uniwersalne akcesorium, które zmieści się do każdej torby

Szybkoschnący ręczniczek kąpielowy to obowiązkowy dodatek każdej nadmorskiej wyprawy. Bez trudu zmieścisz go torbie podróżnej – jest niewielkich wymiarów i lekki, przez co nie obciąża dodatkowo bagażu. Taki szybkoschnący ręczniczek przyda się również w tradycyjnym wyjściu na basen, wykorzystać możesz go także po wzięciu prysznica po intensywnym wysiłku na siłowni. Akcesorium przydaje się również na kempingu, użyteczny będzie również w domu. Jedno jest pewne zajrzyj już teraz tutaj https://www.asport.pl/k/722/reczniki-szybkoschnace/ i wybierz coś dla siebie – Twój wydatek nie pójdzie na marne!

Popularność ręczniczków szybkoschnących, poza ich uniwersalnością, polega na tym że są bardzo cienkie i przyjemne w dotyku. Chętnie sięgają po nie zawodowi sportowcy, ale również amatorzy sportu i nie tylko. Ich bardzo niska cena sprawia, że każdy może pozwolić sobie na taki zakup. Ręczniczki szybkoschnące są również świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby – taki ładny zapakowany podarunek, sprawi dużą radość solenizantowi, a my zyskamy pewność że nasz upominek nie jest nietrafionym prezentem i będzie chętnie użytkowany – wszakże tak wiele jest pomysłów na jego zastosowanie.

Ręczniczek szybkoschnący – mikrofibra czy poliester?

Wybór materiału, z którego wykonany jest ręczniczek, zależy od osobistych preferencji. Ręczniki kąpielowe szybkoschnące wykonane są najczęściej z mikrofibry – taki materiał jest najbardziej chłonny, a jego używanie to najlepsze rozwiązanie pod względem higienicznym. Ręczniki kąpielowe wykonane z mikrofibry, schną bardzo szybko, co zapobiega namnażaniu się w nim bakterii i grzybów. Koszt ręcznika kąpielowego wykonanego z mikrofibry to ok. 25-45 zł, czyli jest niewiele droższy od tradycyjnego łazienkowego ręczniczka. Na rynku dostępne są też ręczniczki szybkoschnące wykonane z innych materiałów, najczęściej jest to poliester i poliamid. Ich koszt jest jeszcze niższy, a jeśli dobrze przeszukamy oferty, znajdziemy produkty renomowanych firm, gdzie cena za sztukę wynosi ok 6-30 zł, w zależności od wymiarów takiego akcesorium.

Related Posts

Zostaw komentarz