Naklejki naścienne do łazienki – najmodniejsze szablony ostatniego sezonu

przez daniel
Naklejki naścienne to wybór wielu osób, które pragną niedużym kosztem udekorować swoje pomieszczenia mieszkalne. W tym również łazienkę – do której znaleźć możemy szeroką gamę dedykowanych naklejek. Najczęściej, prezentują one motywy morskie lub zwierzęce, kojarzące się z woda, czystością lub naturą. Popularne są również desenie ozdobne, które sprawdzą się jako naklejki nie tylko na ścianę. Poniżej rozwiniemy ten temat prezentując najpopularniejsze naklejki naścienne do łazienki.

Naklejki na ścianę – kilka pomysłów na udekorowanie łazienki

Łazienka to pomieszczenie, które warto estetyzować, dodając kolejne dekoracje i pomysłowe akcenty. Do takich należą właśnie naklejki naścienne, które w przypadku łazienki sprawdzą się idealnie. Przede wszystkim – są to ozdoby wytrzymałe, trwałe i odporne na działanie wilgoci. Nawet po wielu godzinach ekspozycji na intensywnie gorącą parę wodną, zachowają swoją strukturę w stanie nienaruszonym.

Przeglądając dostępne motywy zauważamy duża popularność dwóch grup. Do pierwszej należą naklejki z motywami skupionymi wokół natury. Drugą tworzą naklejki prezentujące estetyczne desenie.

Wśród tematów naturalnych szczególnym wzięciem cieszą się naklejki przedstawiające rośliny. Chętnie sięgamy zarówno po przedstawienia kwiatów polnych, opadających kłączy lub liści, a także magnolie. Te ostatnie to wyjątkowo dekoracyjny deseń, chętnie umieszczany np. na skrzydłach drzwi do łazienki.

W drugiej grupie znajdziemy rozmaite typy naklejek z ornamentami, drobnymi, powtarzalnymi wzorami lub układami geometrycznymi. Jest to nie mniej popularny motyw, za którego pomocą możemy dodać wnętrzu wyjątkowej atmosfery, czyniąc je jeszcze bardziej estetycznym i przyjemnym.

Naklejki łazienkowe – nie tylko na ścianę

Oprócz naklejek przeznaczonych do umieszczania na ścianie, znajdziemy też bogatą ofertę dedykowaną do innych przestrzeni. Jakich? Przede wszystkim chodzi o ozdabianie urządzeń sanitarnych najczęściej wykorzystywanych w łazience. Będzie to w pierwszej kolejności kabina prysznicowa, a także – kompakt WC.

Kabina prysznicowa stanowi pod tym względem bardzo atrakcyjne miejsce. Szczególnie jej drzwiczki (jeśli oczywiście dysponujesz kabiną z rozsuwanymi drzwiczkami) oraz ścianki to świetna płaszczyzna, na której można umieścić różne wybrane naklejki. Polecamy szczególnie sięgać po te wykonane z folii mrożonej. Naklejki takie znacząco podnoszą estetykę zarówno samej kabiny jak i pomieszczenia, w którym się znajdują.

Naklejki przeznaczone do kompaktów WC można naklejać przede wszystkim na obudowie osłaniającej mechanizm spłukujący. Często, są to naklejki z motywami humorystycznymi lub wesołymi, których zadaniem jest wywołać uśmiech na twarzy osoby wchodzącej do łazienki. Jednymi z najpopularniejszych okazały się dwie naklejki; pierwsza przedstawia bardzo symptomatyczny opis „The Trone”, druga natomiast – przedstawia sikającego pieska. Ich humorystyczne przesłanie z pewnością trafi do każdego.

Na koniec pragniemy polecić naklejki znajdujące się w ofercie sklepu internetowego Akatja, których znajdziesz szeroką gamę naklejek dedykowanych właśnie do łazienki. Są to naklejki prezentujące najmodniejsze motywy, po które sięgają rozmaici odbiorcy pragnący udekorować swoje łazienki, dodając im stylu i uroku.

Related Posts

Zostaw komentarz